5 maja w naszej szkole odbył się wyjątkowy apel upamiętniający uchwalenie Konstytucji 3 Maja – jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Uczniowie przygotowali piękny program artystyczny, przypominając wszystkim o wartościach takich jak wolność, patriotyzm i odpowiedzialność za ojczyznę. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie oraz przygotowanie tej uroczystości.























