220306-logo_hires


🏢 ul. Szkolna 13, 64-100 Lasocice
☎ +48 655-338-119
✉ zslasocice@interia.pl

  Dawid Oscenda Czarny koń Mistrzostw Polski                          

                               18-19.06.2022 Gdańsk. 

    Dawid Oscenda uczeń klasy 4 Szkoły Podstawowej w Lasocicach reprezentujący klub Pitbike 51, podczas Mistrzostw Polski Pit Bike Off-Road na torze w Gdańsku po długich i ciężkich zmaganiach uzyskał tytuł wicemistrza Polski w swojej kategorii Stock 90. Po kwalifikacjach osiągnął najlepszy rezultat czasowy, co dało mu możliwość wyboru pola startowego podczas kolejnych trzech wyścigów. Dawid kolejno zajmował drugie, pierwsze i trzecie miejsce, co w rezultacie dało mu tytuł wicemistrza Polski. W jego kategorii wiekowej brało udział 23 zawodników z całej Polski, niejednokrotnie wyżej tytułowanych i z większym doświadczeniem startowym. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.