Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek!

W piątek 4 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Uczniowie przebrali się za ulubionych bohaterów. Na szkolnym boisku i w klasach można było spotkać Kota w butach, Czerwonego Kapturka, Myszkę Mini, Elzę, Koziołka Matołka, złego wilka i odważnego gajowego, księżniczki, piratów, wróżki, smerfy i wiele innych bajkowych postaci. Tego też dnia wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu w klasach I – IV czytali młodszym kolegom bajki, następnie dzieci rozwiązywały zagadki i quizy związane z bajkową tematyką. Zwieńczeniem dnia było przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” przygotowane przez wspaniałych aktorów z klasy VI. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę.