220306-logo_hires


🏢 ul. Szkolna 13, 64-100 Lasocice
☎ +48 655-338-119
✉ zslasocice@interia.pl

WPIS – WTYCZKI WAZNE

//
0 Comments

DZIEŃ BEZ PLECAKA w naszej szkole odbył się w minionym tygodniu. Uczniowie wykazali się pomysłowością. Dziękujemy za podjęte wyzwanie.

//
0 Comments

W minioną środę dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej oraz na chórek wybrały się na wycieczkę do Boszkowa. Uczestniczyły w warsztatach kulinarnych w Restauracji Ambrozja, gdzie poznały tajniki kuchni włoskiej, przygotowały

//
0 Comments

W maju w naszej szkole odbył się Dzień Szalonej Fryzury. Wielu uczniów włączyło się w nasze świętowanie. Samorząd Uczniowski dziękuje za wspólną zabawę. Przy tej okazji odbyła się sprzedaż babeczek.

//
0 Comments

Wiosenne prace świetliczaków.

//
0 Comments

W piątek 26 kwietnia uczniowie naszej szkoły Maja, Jakub i Franek wzięli udział w powiatowych eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. Było to duże wyzwanie, gdyż musieli

//
0 Comments

Klasa IV wybrała się dnia 24 kwietnia na wycieczkę do Poznania. Uczniowie odwiedzili Muzeum Czekolady oraz Muzeum Pyry.  Manufaktura czekolady to nie tylko gotowe wyroby, które można było  zakupić, ale

//
0 Comments

Uczniowie naszej szkoły dnia 18 kwietnia uczestniczyli w wyjeździe do Aquaparku we Wrocławiu. Celem wyjazdu (poza oczywiście świetną zabawą) było kształtowanie nawyków prozdrowotnych oraz nauka umiejętności aktywnego spędzania wolnego czasu.

//
0 Comments

 Szkoła Podstawowa w  Pawłowicach zorganizowała Cross Wagarowicza. Głównym celem tej imprezy sportowej było propagowanie zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportu oraz popularyzowanie biegania wśród dzieci i młodzieży. W zawodach nie

//
0 Comments

26 marca w Gołanicach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W turnieju udział wzięło pięcioro uczniów naszej szkoły. Startowali oni w kategorii klas I –

//
0 Comments

Uczniowie klasy 6 wybrali się na wycieczkę do Leszna. Pierwszym miejscem, które zobaczyliśmy była Fabryka TOMS. Mieliśmy możliwość obejrzenia hali produkcyjnej i poznania procesu pakowania słodyczy. Miłym akcentem naszej wizyty

//
0 Comments

14 marca w Szkole Podstawowej w Długiem Starem odbył się Gminny Konkurs Recytatorski, w którym udział wzięło sześcioro uczniów naszej szkoły: w kategorii kl. II-IV byli to Jan Zamelski, Gabriela

9 czerwca 2024
9 czerwca 2024
9 czerwca 2024
5 maja 2024
29 kwietnia 2024
29 kwietnia 2024
25 kwietnia 2024
25 kwietnia 2024
7 kwietnia 2024
7 kwietnia 2024
3 kwietnia 2024
3 kwietnia 2024