220306-logo_hires


🏢 ul. Szkolna 13, 64-100 Lasocice
☎ +48 655-338-119
✉ zslasocice@interia.pl

WPIS – WTYCZKI WAZNE

//
0 Comments

22 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Foki. Z tej też okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali prezentację multimedialną i udali się do młodszych klas by opowiedzieć o gatunkach fok żyjących w Morzu

//
0 Comments

Podczas ostatnich zajęć świetlicowych zajęliśmy się robótkami ręcznymi. Wykonujemy ozdoby z filcu. Wykorzystujemy ścieg dziergany. Jest to dla nas duże wyzwanie, które sprawia wiele trudności ale się nie poddajemy.

//
0 Comments

21 marca obchodziliśmy w szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Był to „dzień bez plecaka”. Musieliśmy wykazać się dużą kreatywnością, żeby przynieść nasze podręczniki do szkoły. Pomysły były przeróżne, od wiklinowych koszyków

//
0 Comments

Kolejną naszą sprawnością zuchową do zdobycia jest sprawność Miś Wojtek. Miś Wojtek to niedźwiadek, którym podczas drugiej wojny światowej zaopiekowali się żołnierze Armii Polskiej na Wschodzie. Dowiedzieliśmy się już jak

//
0 Comments

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu na lekcjach informatyki zostały przeprowadzone zajęcia tematyczne. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego udali się też do młodszych klas i zaprezentowali zabawne kreskówki przybliżające tę tematykę. Nasza szkoła

//
0 Comments

9 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty w ramach projektu Mobilne Laboratoria Przyszłości. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas 3, 4, 5 i 6. Zajęcia pokazowe dotyczyły dwóch bloków

//
0 Comments

8 marca Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich kobiet, tych małych i dużych, życzenia oraz słodkie upominki.

//
0 Comments

1 marca uczniowie klas IV-VIII wyjechali do Teatru Muzycznego do Poznania na musical "Piękna i Bestia".

//
0 Comments

Uczniowie klasy 5 wybrali się pociągiem na wycieczkę do wrocławskiego ZOO. Najpierw spacerowali ścieżkami odwiedzając najróżniejsze zwierzęta, które wychodziły na spotkanie. Następnie swoje kroki skierowali do Afrykarium i Oceanarium, gdzie

//
0 Comments

22 lutego na całym świecie obchodzony jest Dzień Myśli Braterskiej. To święto skautów, zuchów i harcerzy. My także na zbiórce zuchowej przypomnieliśmy sobie postać Roberta Baden Powella, założyciela skautingu. Rozmawialiśmy

//
0 Comments

Samorząd Uczniowski z okazji walentynek zorganizował pocztę walentynkową. Kartki z życzeniami trafiły do obdarowanych. Z tej też okazji odbyła się dyskoteka. Były tańce i zabawy. Królem i królową balu zostali

//
0 Comments

Świetlicowe niedźwiadki polarne.

26 marca 2023
26 marca 2023
26 marca 2023
25 marca 2023
25 marca 2023
12 marca 2023
12 marca 2023
12 marca 2023
5 marca 2023
28 lutego 2023
20 lutego 2023
19 lutego 2023