220306-logo_hires


🏢 ul. Szkolna 13, 64-100 Lasocice
☎ +48 655-338-119
✉ zslasocice@interia.pl

WPIS – WTYCZKI WAZNE

//
0 Comments

Zimowe prace świetliczaków.

//
0 Comments

Samorząd Uczniowski z okazji walentynek przygotował pocztę walentynkową. Kartki z życzeniami trafiły do obdarowanych jeszcze przed feriami.

//
0 Comments

6 lutego na całym świecie obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy razem na rzecz lepszego Internetu”. Tradycją w naszej szkole stały się coroczne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu wraz

//
0 Comments

Z okazji karnawału chętni uczniowie mieli możliwość przebrania się i spędzenia czasu na wspólnej zabawie i tańcach.

//
0 Comments

Uczniowie klasy szóstej wybrali się do Poznania by poznać historię ziemniaka i dowiedzieć się skąd się wzięła czekolada. Pierwszym punktem naszej wyprawy było Muzeum Pyry. Dowiedzieliśmy się skąd i kiedy

//
0 Comments

Ekologiczne stworki w wykonaniu uczniów klasy 5 podczas lekcji techniki.

//
0 Comments

Przedświąteczne kolędowanie w naszej szkole.

//
0 Comments

Podczas zajęć koła techniczno-informatycznego oraz zajęć świetlicowych wykonywaliśmy robótki ręczne: filcowe zwierzaki, poduszeczki i inne cudeńka.

//
0 Comments

Tuż przed świętami Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pieczenia pierniczków. Każda klasa przygotowała i udekorowała swoje pierniki, które następnie były sprzedawane na kiermaszu świątecznym podczas szkolnego koncertu kolędowego. Nasze stoisko cieszyło

//
0 Comments

Dzisiejszy dzień w naszej szkole upłynął pod hasłem: Świąteczne gierki. Na korytarzu zorganizowana była Strefa Planszówek. Uczniowie mogli zrelaksować się i pograć w gry: Minecraft, Small World, Milionerzy, Alchemicy i

//
0 Comments

14 grudnia uczniowie naszej szkoły wyjechali do Aquaparku we Wrocławiu. Wycieczka została zorganizowana w celu zaprezentowania uczniom alternatywnej formy spędzania czasu wolnego.Wyjazd na basen był świetną zabawą i integracją. Ćwiczenia

//
0 Comments

Jeżyki z kolorowej włóczki wykonane przez dzieci w świetlicy szkolnej.

25 lutego 2024
25 lutego 2024
25 lutego 2024
25 lutego 2024
6 lutego 2024
29 stycznia 2024
29 stycznia 2024
21 stycznia 2024
21 stycznia 2024
19 grudnia 2023
18 grudnia 2023
17 grudnia 2023