220306-logo_hires


🏢 ul. Szkolna 13, 64-100 Lasocice
☎ +48 655-338-119
✉ zslasocice@interia.pl

WPIS – WTYCZKI WAZNE

//
0 Comments

Całą klasą wybraliśmy się na biwak do Wielenia by wspólnie spędzić czas. Pogoda nam dopisała więc dużo przebywaliśmy na świeżym powietrzu. Były gry i zabawy na plaży, zawody, podchody, wspólne

//
0 Comments

Uczniowie klasy 5 wspólnie spędzili popołudnie na rozgrywkach w laserowego paintballa. Ta gra wywołała w dzieciach wiele różnych emocji, od euforii po rozpacz i łzy. Wszystkim zależało na wygranej, dlatego

//
0 Comments

W piątkowe popołudnie gromada zuchowa oraz chórzyści wyruszyli pociągiem do Boszkowa na warsztaty kulinarne „Kolorowe makarony”. Podczas zajęć dzieci własnoręcznie robiły makaron oraz makaronową biżuterię. Kulinarną atrakcją były niebieskie naleśniki.

//
0 Comments

Uczennica naszej szkoły Gabriela Wasilewska zwyciężyła w konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Gratulujemy

//
0 Comments

Członkowie Samorządu Uczniowskiego w piątkowe popołudnie wybrali się do stolicy Wielkopolski by zwiedzić Muzeum Pyry. Tam poznali historię ziemniaka i rolę jaką odgrywa w polskiej tradycji. Każdy z nas upiekł

//
0 Comments

Kolejne przygody Misia Wojtka zuchy poznały podczas gry terenowej.

//
0 Comments

Uczniów klasy piątej odwiedziła nasza absolwentka, która opowiedziała nam o pracy w zawodzie fryzjera. Ten temat okazał się dla uczniów bardzo ciekawy.

//
0 Comments

Zafascynowane losami Misia Wojtka zuchy postanowiły zaprojektować dla niego mundur.

//
0 Comments

31 marca w Niechłodzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W turnieju udział wzięło pięcioro uczniów naszej szkoły. Startowali oni w kategorii klas V –

//
0 Comments

Nasi uczniowie, przygotowujący się do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie. Dziękujemy panu Sławkowi i panu Henrykowi z OSP

//
0 Comments

22 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Foki. Z tej też okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali prezentację multimedialną i udali się do młodszych klas by opowiedzieć o gatunkach fok żyjących w Morzu

//
0 Comments

Podczas ostatnich zajęć świetlicowych zajęliśmy się robótkami ręcznymi. Wykonujemy ozdoby z filcu. Wykorzystujemy ścieg dziergany. Jest to dla nas duże wyzwanie, które sprawia wiele trudności ale się nie poddajemy.

18 czerwca 2023
18 czerwca 2023
21 maja 2023
17 maja 2023
3 maja 2023
3 maja 2023
3 maja 2023
17 kwietnia 2023
2 kwietnia 2023
2 kwietnia 2023
26 marca 2023
26 marca 2023